+90 (532) 292 12 56
PROJE HAKKINDA

Samsun'un en seçkin semtinde, doğanın mavi ve yeşille taçlandırdığı hazineleri ayağınıza seriyoruz. Beray Evleri ile sizleri değerli bir gayrimenkul sahibi olmaya davet ediyoruz.

"Beray Evleri" Güvenli temeller üzerine kurulmuş, mavinin cömertliğini, yeşilin bereketini sizlere sunan bir proje. Beray Evleri trend tasarımlı dış cephesi, özel bahçe ve havuz seçenekleri ile Samsun'da şimdiye kadar görülmemiş bir yaşam alanını hayata geçiriyor.

Samsun'da güneş Beray Evlerinin kapılarının önünden doğup, tüm gün evlerin tam enerji ile dolmasını sağlamaktadır.Her konut için açık otopark,bina sirkülasyon hesaplarına uygun TSE belgeli asansör,salonda balkon uygulaması,ses ve ısı izolasyonu,katlar arası ısı ve ses transferini azaltan foamboard uygulaması gibi Samsun'da fark yaratan proje ile geliyoruz.

Özel tasarlanmış peyzaj mimarisi ile kendinizi manzaraya dokunabilecek kadar yakın hissedeceksiniz. Doğa size burada cömert davranacak...Merkezi konumu,modern projesi ve 1.sınıf imalat malzemeleri ile siz ve sevdikleriniz için kazançlı ve değerli bir yatırım olanağı sunuyoruz.